Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Na most mit tegyek? Bővebben...

Na most mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Imént kaptam egy új számítógépet (kb 6 honapig nélkülöznöm kellett mert beszart) és a samsung galaxy mini-m az agyamra megy. Úgy gondoltam veszek egy iPhone 3GS-t. Most pedig nem tudom h az új számítógép mellé kell-e ez nekem, nem fogom-e elhanyagolni. Röviden: az uj gép mellé be újítsak-e egy iPhone 3GS-t? Közben véleményeket kérnék az iPhone 3GS-ről.
2011. dec. 30. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Iphone t csak mac gépel lehet használni nem?

hát ha nincs telefonod biztos jól jön

elhanyagolni?:) akor vegyél telofonálásra való olcsót és kész ha meg van másra is költheted

milyen gépet kaptál?

2011. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja azhitem galaxy m is tönkre ment

mért megy az agyadra? nem jó telefonálni se?:p

neked kel eldönteni ezt

iphone t dicserik tudod... mit leher mondani még?:)

2011. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Windowsos gépem van, de lehet akkor is iPhone-t használni iTunes van arra is. A mini-m meg egy cilinder fos. Álandóan lefagy csupa bug az egész TuchWiz 3.0. Minél több alkalmazást rakok az amúgy 10 class-os 16GB-os mem cardra a telefonon is ugyanannyi helyet folal. Hiába rootolt a teló, nem lehet a telefonmemóriából kiműteni az apk-kat. Igen apk, mert a telepített alkalmazások apk fájlai vannak ott. Az egész egy nagy szívás. Mivel fél évig nem volt gépem a teló helyettesítette azt, ezért volt alkalmam rá, hogy megismerjem. És megismertette magát. Szóval nem tudom, most a gép mellé kell-e egy iPhone.
2011. dec. 30. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:

hát a gép azért töbet tud:)

msot már csak nem kell a telot gép helyet használnod

2011. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Remélem :D. Úgy döntöttem h veszek iPhone-t, mert ha nem a gépet használom, akkor a tenefont pl.: reggel megnézem a facebookot/e-mail-eket a telefonon, mert akkor kicsit hülye 5let lenne gépezni (REGGEL!). Meg ha rakok rá appokat, hogy ha nem vagyok gépközelben, akkor elfoglaljam magam. Illetve az Apple (szinte) folyamatosan ad ki frissítéseket 3gs-re IS!!! Míg galaxy mini-re hááát... asszem cyanogen mod van hozzá, de nem biztos.

App Store Android Market

500.000 app 300.000 app, melynek fele Pistike meg Móricka elsőpróbálkozásai.

2011. dec. 30. 20:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!