Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy hozzam elő a mappámat?

Hogy hozzam elő a mappámat?

Figyelt kérdés
Volt a másodlagos winchesteremen egy Letöltések nevű mappám ez volt megadva google crome-ban letöltéseknek. Most eltűnt ez a mappa olyan mintha nem lenne rajta a meghajtón pedig a google chrome az látja, és ezen kívül nem is tudok másik Letöltések nevű mappát csinálni mert azt írja hogy ez már létezik. Nem az a baj hogy el van rejtve mert azt bekapcsoltam. Akkor mi lehet a baja???
2011. dec. 30. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor a fájlböngészőben jelenítsd meg a rejtett fájlokat. szerintem jobb klikk mappa beállításai ablak. rejtett fájlok és mappák megjelenítése.

aztán klikk a c:\ meghajtó gyökérbe, ha látod például a mindig rejtett pagefile.sys-t akkor jó a beállítás. ekkor nézd meg a másik vinyót.


más: a másodlagos vinyón vedd számba az elfoglalt területet, meg azokat amiket látsz is. ha eltérés van, akkor ott lehet az a mappa valahol. Pláne ha a chrome látja.

2011. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg olyan neve lehet, hogy Downloads? vagy valami más? esetleg a saját felhasználód documents and settings mappában nézz körül hátha mégis ott van?
2011. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha összeszámolom a mappák méretét akk. 39GB ha jobb gomb--->tulajdonságok akk. 51 GB
2011. dec. 30. 18:42
 4/5 A kérdező kommentje:

benyomtam hogy megjelenítse rejtett mappákat de a c:/pagefile.sys nincs meg.


különben ha mégis ott lenne valahol a mappa akkor a keresés funkció megtalálná.

2011. dec. 30. 18:47
 5/5 A kérdező kommentje:
ebben a mappában nincs documents and settings-em mert ez nem az a vinyó amin az xp van.
2011. dec. 30. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!