Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a notebook megéri az árát?...

Ez a notebook megéri az árát? Mire alkalmas? Filmezni, játszani, zenét hallgatni? Nem nagyon értek hozzá.

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 1. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Netezni,filmezni,zenét halgatni lehet de játszani arra nagyon nem :-)
2012. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kisslecso válasza:
hát játszásra semi kép nem lesz jo. film zene internet.. de ha meg fogadod több éves tapasztalatom tanácsát akkor vársz + nézel több akciot mert ez nem éri meg az árrát.
2012. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 tamasoft ***** válasza:
A mai viszonyok szerint a legalapabbnak számít az újak közül. Általános felhasználásra ezért megfelelő, de csodát nem kell tőle várni. Játékra (egyes on-line mini, vagy webes játékok kivételével) nem alkalmas. Szövegszerkesztés, médialejátszás, internetezés, amire elsősorban ajánlatos, bár mérete miatt korlátozottabbak még ezek a lehetőségek is. Nem mondom, hogy kínszenvedés használni, ha csak ez van, de nem lesz sokáig ez a géped valószínű, mert fel fog merülni az igény a nagyobb kijelzőre, utána a komolyabb teljesítményre.
2012. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem tudok várni, elromlott a laptopom és Anyukám maximum 70ezerért vesz másikat, most egy Toshiba Satellite A200-1iw van és tisztában vagyok azzal, hogy ennyi pénzért amit szánunk rá, az új laptop harmadannyit sem fog tudni mint a régi. Leginkább Samsung-ot szeretnék, lekerekítettet, de azt hiszem semmi esély ezekre de segítségem sajnos nem nagyon van..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2012. jan. 1. 20:17
 5/14 anonim ***** válasza:

Én a falra mászok az ilyen minigépektől.

Netezni OK, de ne várj világmegváltó sebességet.


Filmet nézni már csak erős fenntartásokkal. Például a nagy felbontású videóktól búcsúzz el. Bár ezen az apró kijelzőn amúgy sem lenne sok értelme.


Zenét hallgatni természetesen külső hangszóróval ok.


Játszani teljesen esélytelen. Még a Windows 7-et sem nagyon merném rárakni, játékot meg aztán végképp. Bár egy Worms Reloaded-re vagy GTA Vice City-re elég, viszont általában még a 7-8 éves játékokhoz is kevés lesz.

2012. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor valaki elárulná végre, hogy mi csináljak?
2012. jan. 1. 20:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja és az optikai meghajtó is csak külső lehet(nincs benne dvd író olvasó)
2012. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, de mint mondtam nem érek hozzá, ezekkel a szakszavakkal semmit nem tudok kezdeni, direkt nem a kérdésre válaszol senki? Még az előző kérdésemet is belinkeltem segítség képen a válaszadóknak, de nekem a kérdezőnek nem segít senki.
2012. jan. 1. 20:32
 9/14 anonim ***** válasza:
De hisz megkaptad a választ.Netezni,filmezni zenét halgatni jó de játékra semennyire.
2012. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Meg ha telepíteni akarod azt csak pendrive-ról tudod vagy kilső dvd-ről.A lényeg az hogy egy kalap szart nem ér.
2012. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!