Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a notebook megéri az árát?...

Ez a notebook megéri az árát? Mire alkalmas? Filmezni, játszani, zenét hallgatni? Nem nagyon értek hozzá.

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 1. 20:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Közben feltettem másik kérdést is és belinkeltem az előző kérdésemet, segítséget vártam, nem azt, hogy mennyire szar az amit a kérdésbe linkeltem, mivel megmondtátok, hogy semennyire és hamar elegem lesz belőle és váltani akarok, arra viszont nincs lehetőségem, normális válaszokat és segítséget szeretnék 51%-os, nem ezt..
2012. jan. 1. 20:39
 12/14 tamasoft ***** válasza:

Ha 70 körül van rá, célozz meg egy jó állapotú használt gépet. Inkább az, mint ez.

pl. innen:

[link]

2012. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem éri meg de ha nincs más mit csinálj?

irtam másik kérdésnél hogy gyüjts probáld régi elromlotat eladni

használtan biztos lene jó de meg kel találni és nem könyü ezért job 110 es kategóriában gondolkodni

es ez amugy 10 colos nem és az probléma nem? vagy nem te irtad?

mindenesetre szorakozni jó vele

de gépelni nem jó rajta pl ha ara is kel

és igazán nemtudom mire jó

én sose tudtam kezelni

akor már inkáb TAB ot vegyél vagy egy nagy okos telefont enyi árért

2012. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Gépelni > írni

azért laptopon sokal job

mint egy kicsi netbookon

de nemtudom...

2012. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!