Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S. Mitől csinálja ezt...

S. O. S. Mitől csinálja ezt és hogyan lehet kikapcsolni? (képpel)

Figyelt kérdés

Olyan mintha kijelölné a dolgokat, de nem tudod irányítani az oldalt... kékes sávokban jelöli ki a dolgokat, hogyha rávezeted a kurzort... oO >< [link]

Egyébként próbáltam már újraindítani, feladatkezelőben megnézni, de nem sikerült orvosolnom a problémát. Mindig a legelőször megnyitott lapon csinálja ezt, és ha azt bezárom, a következőn...


2012. jan. 3. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nekem arra hasonlít, mintha az egér gombja beragadt volna, és kijelölnéd az egészet.

De azért, própáld ki Google Chrome-al is, esetleg Firefox...

Vagy ha ez se segít, akkor telepítsd újra a OSt.

2012. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beragadt valami gomb.....
2012. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rosszul printscreen-eltem le, függőlegesen is vannak oszlopok meg csíkok... de melyik gomb az amelyik ilyet csinál?!
2012. jan. 3. 10:32
 4/8 A kérdező kommentje:

Jah, és nincs egér, (laptop)

A gépre nem fér rá másik böngésző

és azt sem tudom mi az az OS...

2012. jan. 3. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Kinézet alapján az op.rendszered (OS) vagy Vista vagy Win7...:)
2012. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vinfos!
2012. jan. 3. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha laptop, akkor telepítsd újra a touchpad driverét. Amúgy Vista, szerintem, de lehet hogy XP vista témával telepítve...
2012. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez Vista téma, de lehet, hogy XP-n van.


Egyébként vagy beragadt az egérgomb, vagy a shift. De bármi okozhatja. Nézz végig minden billentyűt, ha laptop, és nem touch pad-al irányítod, akkor húzd ki az egeret.

2012. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!