Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítene valaki, hogy miért...

Segítene valaki, hogy miért lép ki a The Sims 2 állandóan? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mikor játszok vele, egy idő után vagy kilép, vagy újraindul, vagy kiír valamit. Nem tudjátok, hogy ez miért van? Vagy a játék teljesítményét kéne csökkenteni? (értem az árnyékok levételére meg ilyesmire). Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!:)
2012. jan. 3. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyenge a géped hozzá? Ami fura mert a sims 2-nek nem kell nagy gép egyáltalán. De próbáld meg a grafikát lejjebb venni ha ez lehet a gond. Eredeti játék?
2012. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A játék gépigénye megvan. Nem eredeti a játék, de osztálytársam gépén ment rendesen.
2012. jan. 3. 13:55
 3/3 anonim válasza:
nekem is ugyanez a baja pedig teljesen levettem mindent.húgom gépén meg megy.De sztem az lehet a baj,hogy nekem win 7 van a gépen neki meg xp.de passz már próbáltam mindent
2012. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!