Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintem a PROTOTYPE 2 cimu...

Dejan kérdése:

Szerintem a PROTOTYPE 2 cimu jatek jobb mint a MINECRAFT. Szerintettek is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is...
2012. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mért jobb? aban is kockacukorral kel bobálozni?

jobban szereted e a halat mint a csigát? ez ilyen kérdés

Minecraft kicsi ezért jó

prototype meg mekora? 10gb? és gépigénye is töb gondolom

2012. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Prototype 2 meg se jelent, de te már tudod milyen! Király vagy!

NA már most még a BF3-t se lehet teljesen az MW3-hoz hasonlítani akkor hogy lehetne ezt és a minecraftot. A kettő azon kívül hogy teljesen más kategória, még a fejlesztésre szánt költség vetés is jóval nagyobb. Tehát technikailag tényleg jobb a P., persze ennek ára van.

Amúgy elárulom azt is hogy van akik a P. szerű játékokat gyűlöli, de a m. szerűeket szereti. Én speciel eljátszok egy jó fps lövöldével vagy tps lövöldével, de stratégiai, vagy kaland játékokkal meg lehetne ölni. Ízlések és pofonok(Jézusom, de közhely)!

Na szóval ha máskor is lesznek ilyen "elmés" kérdéseid inkább tartsd meg magadnak(vagy írd bele hogy nem akarom hogy Hart válaszoljon)!

2012. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:)


Egyébként egyik játékot sem ismerem...

2012. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi nem is neked szólt az első mondat! :)
2012. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A legjobb játék a világon az a Diablo 2, és a Lord of Destruction expansion szett 1.13c patch+magyarítás és kiráááály!!!! Nem tudsz kiszállni előle!!!!
2012. jan. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
igen
2015. szept. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!