Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történt, miért csinálja ezt?

Nanemtudom kérdése:

Mi történt, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Internetezek nyugodtan és egyszer minden weboldal, minden program, az uttorentben aletöltések megálltak. Majd indítom újra a számítógépet, betölti a windowst és ennyi. Fekete képernyő, jel pedig van. Miért van ez mi történt, mit csináljak? Köszönöm a segítséget előlre is!
2012. jan. 5. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
hát pasz
2012. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akármit csinálok mindig ez a semmi van. Windows újratelepítés?, 3 vagy 4 napja raktam fel rá ezt a windowst.
2012. jan. 5. 21:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Hmm, rámentem hogy csökkentett mód ès nem indult be csak amikor rámentem hogy legutolsó helyes konfiguráció ès utána csökkentett mód, bekapcsolt, de normál módban nem? Mit lehetne csinálni hogy ne telepítsem újra? Windows xp cd-jén lévő javítás opció hatásos lenne?
2012. jan. 5. 22:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom :( lehet hogy elromlott a monitorod
2012. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az nem lehet mert látom hogy tölti a windowst és előbb azon az összevissza módon jó volt. ;D
2012. jan. 5. 23:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Nah azért nagyon köszi:)
2012. jan. 5. 23:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra de nettezés előtt tegyél fel mindenképpen legalább egy jó megbízható vírusirtót ha nem tudod hogyan kell akkor kérj meg valakit aki jobban ért a géphez a közeledben.
2012. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!