Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a számítógép...

Mit tegyek, ha a számítógép nem fogadja el a pendrive-ot?

Figyelt kérdés

A számítógépem nem fogadja el a pendrive-okat, pedig nagyon kellenének a rajta lévő cuccok. Már több, mint egy hete így van. Valamelyik nap egyszer sikerült valahogy belépnem, de előtte már csinálta ezt, és most már egyáltalán nem fogadja el. Két pendrive-om van, és egyiket sem fogadja el, próbáltam elől is, hátul is. Nem a pendrive-okkal van baj, az biztos. Az egyik még alig volt használva. Az USB driver elfogadja a telefont meg az egeret is, csak a pendrive-ot nem. Már utána néztem ennek, és láttam, másnak is volt ilyen baja, csak sajnos nem sokat értettem abból, amiket ajánlottak nekik. Nem nagyon értek az informatikához, de talán meg tudnám csinálni, ha valaki elmagyarázná, mit tegyek. Már máskor is csináltam ezt-azt a gépen, ha valami hiba volt. Ha jól tudom, valamit telepíteni kellene!? Tényleg nagyon fontos lenne, hogy megoldjam ezt a problémát, és sajnos nem tudom senki segítségét kérni, csak az interneten. Előre is köszönöm a segítséget! [Remélem, semmilyen információt nem hagytam ki!]

*Ja,és tudom, már kérdezték mások is ezt, de mint írtam, nem sokat értettem a válaszokból, meg most nincs kedvem újra végigolvasni az egészet. Bocsi!!!


2012. jan. 7. 11:48
 1/1 jozsoo válasza:
Az én hasonló problémámat egy külsőtápos USB elosztó oldotta meg.
2012. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!