Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a pendrive-ot csatlakoztato...

Ha a pendrive-ot csatlakoztatom a számítógéphez, azt írja ki hogy az eszközt nem lehet felismerni. Tegnap este még jó volt. A pendrivval lett valami baj? Az adatok is elvesztek róla? Vagy miért nem ismeri fel a számítógép?

Figyelt kérdés

Már többször próbáltam, de úgy sem működik.

Létszives segítsetek, köszönöm :)


2009. aug. 18. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki másik gépen,ha ott sem megy akkor szerintem vége.

/Egyre több az ilyen kérdés,kezdek aggódni a saját pendrive-omért....vagy hogy is írjam./

2009. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leválasztottad a pendriveot amikor kihúztad, vagy simán kirántottad? Nem szokta szeretni ha leválasztás nélkül húzzák ki. Ez olyan mint a WC-t lehúzni sz*rás után, sokan még erre is képtelenk (kolesz)
2009. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem szoktam kirántani.

Most próbáltam egy másik pendrivval, azt felismeri. Ezt még mindig nem. Nagy szívás lenne ha odalenne róla minden. xD Köszi a válaszokat :)

2009. aug. 18. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:

menj be a sajátgépbe (v.számítógép), ott jobb gombbal katt a pendrive-ra (cserélhető lemez) aztán kattints a megnyitás hordozható eszközként-re, és elvileg megnyissa


én 1x kölcsönadtam a pendrive-om, majd visszakaptam és vírust talált rajta a vírusirtó, letöröltettem vele, nekem ezekután nem akarta felismerni, de a 'megnyitá hordozható eszközként'-tel tudtam használni

aztán 1x lefutattam rajta egy vírusellenőrzést, azóta már rendesen is megnyitja.


remélem tudtam segíteni

2009. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

Am ha bedugom a pendrive-ot a sajátgépben semmi nyoma sincs cserélhető lemeznek. Vagy azt írja h nem ismeri fel vagy semmit, mintha nem is lenne csatlakoztatva.

A dvd lejátszó felismerte, az adatok megvannak, csak vhogy a számítógép nem ismeri fel.

Mégegyszer köszi a segítséget.

2009. aug. 19. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!