Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a start menüt a...

Hogyan lehet a start menüt a tálcával együtt visszaállítani alulra? Most épp jobb oldalon van az egész, szerintem a macska ráült a laptopra és valamit csinált.

Figyelt kérdés
Ilyen még soha nem fordult elő. Ez egy kölcsön laptop, simogatós egeres, és így ha a macsek ráült, akkor könnyen elállíthatott valamit, de mit?
2012. jan. 7. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Marha egyszerű, rákattintasz bal egérgombbal a tálca egy üres felületére, majd a gombot nyomva tartva visszahúzod alulra.
2012. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megvan! Köszi! Ezt hogyan tudta elintézni a macska, nem tudom... :D
2012. jan. 7. 13:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a múltkor végigszaladt a billentyűzeten, és szabályosan kikapcsolta a gépet.
2012. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is csinált már ilyet. Ráül és nyekeg a gép, egyáltalán nem zavarja. :D Mindig lehajtom a képernyőt, ha nem itt vagyok, de néha elfelejtem. Nekem a betűméretet szokta elállítani, meg egyszer úgy megcsinálta, h csak számokat lehetett írni.Általában mindig megnyit nekem valamit. :D Az én gépemet javítják, addig van itt ez és szerintem ezzel több mindent el tud állítani, mert az enyémen nincs ilyen fajta egér, csak a gomb középen.
2012. jan. 7. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért szeretnek a laptop billentyűzetén feküdni, mert meleg, fűti alulról az elektronika! :)
2012. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is, biztos jó lehet nekik. :)
2012. jan. 7. 15:10
 7/7 anonim válasza:
a mi macskánk rá feküdt a billentyűzetre és elállította a need for speed játékom!!
2012. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!