Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért jön ki a "szüntesd eg...

Miért jön ki a "szüntesd eg az írásvédettséget"?

Figyelt kérdés
Ha a pendriveomra akarok másolni TOTAL CMD-be, nem engedi másolni mert írásvédettnek írja ki a fájlt. Kérdem én miért? A tulajdonságoknál nem írásvédett.
2012. jan. 8. 11:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Valamint még annyi, hogy a főmappa amiben a fájlok vannak amiket másolni szeretnék, az viszont írásvédett. Kiszedem a pipát, a számítógép egy 15 másodperces müvelettel megváltoztatja az attributumokat, de utána ugyanugy visszaugrik a mappa irásvédettre.
2012. jan. 8. 11:59
 2/17 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy valahova máshova (másik vinyóra, másik partícióra, másik könyvtárba) engedi-e másolni (szerintem igen). Írásvédett fájlokat törölni is lehet, másolni meg főleg. Ha máshova tudod a fájlt másolni, akkor formázd meg a pendriveodat. Ha nem engedi, akkor nézd meg, hogy a Windows intézőben tudod-e másolni. Ha igen, akkor a Total Commanderrel történt valami.
2012. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nincs rajta egy kis pöcök vagy kapcsoló? ha van azt pöccintsd át
2012. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A fájlok a számítógép egyik meghajtóján (D) találhatók, onnan nem enged másolni.:S
2012. jan. 8. 12:30
 5/17 A kérdező kommentje:
Pöcök nincs a pendriveomon. Más lehetőség?
2012. jan. 8. 12:40
 6/17 anonim ***** válasza:
A C: meghajtóra se?
2012. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Cre igen. De más pendrive-ra se engedi menteni. és csak az iso fjlokat.
2012. jan. 8. 17:50
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy-egy ISO fájl mérete nem nagyobb véletlen, mint a pendriveok tárolókapacitása? Úgy értem, hogy pl. egy 4 GB-os pendivera nem fér rá egy 4,5 GB-os ISO fájl.
2012. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ennyire nem vagyok ostoba. 32 GB-os a pendrive.
2012. jan. 9. 15:25
 10/17 anonim válasza:
100%

Gondolom röpke 4 év alatt már megoldódott a problémád,de azért én is írnék egy lehetőséget mert talán valaki hasonló gonddal van megáldva.

A pendrive formázásánál kell kezdeni.Ott lehet,hogy FAT vagy FAT 32-re van állítva a lemez,és ez nem engedi,hogy pl 4 gb-nál nagyobb adatokat mentsünk a pendrive-ra.Át kell állítani ntfs-re és a maximális mérethatárra és formázni egyet.

Mindezek előtt a pendrive-on levő adatokat mentsük el mert MINDEN törlődni fog.

Uff

2012. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!