Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy csináljam meg? Lécci...

Hogy csináljam meg? Lécci iszonyat fontos.

Figyelt kérdés
Movie makerrel csináltam egy vidit, de mswmm a formája, átírtam wmv-re, de nem játsza le a gép, pedig van egy másik vidi, amit ugyanúgy csináltam, az is wmv, és azt lejátsza. És ha pendrivon át akarom rakni arra a gépre, ahol van net, és fel tudnéám tölteni youtubera, akkor ha megnyitom movie makerben indíjta el, és nincsenek benne se a képek, se semmi, csak az átmenetek a képek között. A másikat nem tudom hogyan tudtam jól megcsinálni, azt rendesen valmi más lejátszóval játsza le.
2012. jan. 8. 12:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Lécci valaki mondjon valamit!:DD
2012. jan. 8. 14:01
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj sikerült csak rosszul mentettem el:D
2012. jan. 8. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy hogy nélkülünk megoldottad, de azért elmondom...

Az mswmm a program projektfájl-ja. Ha így mented el, csak az a program kezeli, amivel elmented és ahogy rájöttél más formátumba kell elmenteni...

2012. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért köcce, így utólag:D
2012. jan. 9. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!