Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy netbook Acer...

Vettem egy netbook Acer aspire one D572 -t és nincs benne DVD -rom sem CD rom, van rajta egy Linux. De azt akarom megtudni hogy hogyan tehetnék rá Windows 7-et? /illetve lehet-e rá rakni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

USB pendrive a megoldás. Kell egy 4 gigás üres pendrive.


Utána a legegyszerűb módszer, ha letöltöd a Microsoft hivatalos programját USB telepítő létrehozásához:

[link]

2012. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 legendavagyok01 ***** válasza:
Lehet rá 7-et rakni, pendrive-ról (google millió találatot ad keresésre) vagy ha van valakinek a közelben külső dvd írója, akkor lemezről is.
2012. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!!
2012. jan. 9. 17:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy kicsit hülye vagyok ezekhez, de megcsináltam mindent amit oda irtatok ..... usb meg minden....a PC-men futna is a windows de a netbookon sehogy sem tudom elinditani, akkor sem ha akkor rakom be a sticket mikor bevankapcsolva és megnyitom és rámegyek az exe-fájlra...de akkor sem futtatja csak valami hibaüzenetet ir ki.
2012. jan. 9. 18:40
 5/6 legendavagyok01 ***** válasza:
Ha sikerült a telepítőt usb-re rakni, akkor a pendrive-ot bekapcsolás előtt rádugod a gépre, bekapcsolás után a BIOS-ban be kell állítani, hogy az USB-ről boot-oljon, és így a következő újrainduláskor a telepítést el tudod kezdeni.
2012. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Sikerült!
2012. jan. 10. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!