Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan némíthatom el a Windowst?

Hogyan némíthatom el a Windowst?

Figyelt kérdés
A Vezérlőpultban ki vannak kapcsolva a rendszerhangok, de Chrome-ban a fájlok megnyitásánál és mentésénél "csönget" a gép.(zenehallgatás közben nem igazán szórakoztató) Nemrég tettem fel a Crome-ra a Bookolio-t, ami nagyon ügyes kiegészítő, de nem lehet, hogy ő a felelős a hangokért? Ha igen, hogy lehet elhallgattatni?
2012. jan. 10. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Használj rendes böngészőt. A Firefox nem csilingel.


Egyébként meg annak a vacaknak a beállításai között kell kigyomlálnod a hangokat.

2012. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Firefox csakugyan nem csilingel, de nem is fordít röptében minden honlapot, mint a Chrome. A beállításai között nem szerepel han-beállítás, sem a Chrome-ban, se a Bookolioban
2012. jan. 10. 14:57
 3/4 bánomisén ***** válasza:
Nekem nem csilingel a Chrome-om... igaz, ezt a Bookolio-t sem tettem föl rá, azt sem tudom, micsoda :-)
2012. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Bookolio kezdőlapként a könyvjelzőket mutatja, meg még egy sor más opciót, ami nagyon jó, mert amúgy elég nyűgös a Könyvjelző használata a Chrome-ban. Nekem nagyon mevált, ezért keresem a megoldást a hangra, nem szeretném kidobni a bővítményt
2012. jan. 10. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!