Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leszedtem egy filmet DVD9...

Zest kérdése:

Leszedtem egy filmet DVD9 minőségben. (egy 6gigás ISO fájlt adott). Mivel nincs DVD9-em 2 db DVD-re szeretném kiírni. Hogyan tudom ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt ilyenkor úgy szokták, hogy némi minőségveszteség terhe mellett újrakódolják DVD5 méretűre. Ezt meg lehet tenni a menü megtartásával is akár.


Rengeteg program létezik erre (google), én a Nero Recode nevűt ajánlom, már valószínűleg fent is van a gépeden, csak el kell indítani.

2012. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na pont a minőség miatt akartam DVD9-ben a filmet :) Egyszer tudom hogy volt a kezemben olyan film amikor 2 DVD-re volt kiírva és baromi szép képe volt :/ gondoltam ezt is majd csak úgy kiírom és pöpec lesz.
2012. jan. 14. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben azt javaslom, hogy inkább vegyél egy DL lemezt. Ha jól fogod ki, akkor nem sokkal drágább, mint két amolyan.


Ha mégis ragaszkodsz az eredeti elképzeléshez, akkor is a Nero Recode programot ajánlom, mert ezt is meg lehet vele csinálni, méghozzá gyorsan.

2012. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt a megoldást h felbontom és kiírom 2 dvd-re? :) Nem is az h ragaszkodom hozzá csak ilyen van itthon és jó lenne megnézni még a hétvégén :D
2012. jan. 14. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:

DvdShrinkkel darabolhatod, vagy be is tömörítheted dvd5-re akár szerintem nem látsz nagy különbséget....de te tudod.

[link]

2012. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. jan. 14. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!