Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bankszámlaszám és név alapján,...

Bankszámlaszám és név alapján, hogyan lehet kinyomozni valakinek a címét?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Bankos néninek viszel virágot, csokit, elviszed randizni, megfekteted, és ha elég közel kerültök, akkor megnézi neked az adatbázisban.


Legális úton sehogy.

2012. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gáspár Keve Balázs ***** válasza:
Ez nem igaz, van legális megoldás, csak ahhoz hogy azt megtehesd Rendőri Igazolványszám / Magánnyomozói kell. www.numberingplans.com
2012. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"...azt megtehesd Rendőri Igazolványszám / Magánnyomozói kell."


Tévedés. Egy bírósági meghatalmazás kell. Egy rendőr hiába lobogtatja az igazolványát, a bank semmilyen információt nem fog kiadni - magánnyomozónak meg pláne.


A numberingplan-os weblap egész másról szól egyébként.

2012. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gáspár Keve Balázs ***** válasza:
Nemtom hogy mindent megnéztél -e a numberingplans-en, de a Database az arról szól amiről beszélünk. Arról is. És igazad van kell a bírósági meghatalmazás, anélkül valóban meg vagy lőve akármilyen hatósági igazolványod van... na jó nem akármilyen.
2012. jan. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaja, megnéztem a database-t is. Egyikse szól bankszámlaszámról ( érdekes lenne ha arról szólna egyébként)

Te honnan gondolod?

2012. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gáspár Keve Balázs ***** válasza:
Én abból gondolom, hogy a cég nem csak mobilokkal foglalkozik, hanem minden mással is. lehet hogy az egy másik lapján van ugyanennek a cégnek, de tuti biztos vagyok benne hogy foglalkozik ezzel a témával is... elég régen használtam mondjuk a cég adatbázisát, ugyhogy nemtudom hogy még aktuális -e.
2012. jan. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a honlap nem azzal foglalkozik. Nyugodjál bele. Rosszul tudod. Nem jók az információid.
2012. jan. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!