Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan csökkenthetem a CPU...

Hogyan csökkenthetem a CPU magas (70-80, de néha 100) százalékát, amit a Windows Feladatkezelő/ folyamatok oszlopában látok, és a gép erősen zúg?

Figyelt kérdés
A t. válaszolók vegyék figyelembe, hogy ezt egy kezdő kérdezte!!
2009. máj. 26. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A CPU-nak 100%on kell mennie a zugás ventillátor cserével orvosolható.
2009. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a feladatkezelőben, hogy melyik alkalmazás használja ennyire a procit, ha folyamatosan ennyire terheli valami akkor lehet vírus is.
2009. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A cpu ha 100%-on megy az régen rossz.

memória bővítés segíthet ha lehet bővíteni

2009. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem értem! Már mint azt, hogy a kérdés "elhangzása" utáni első válaszoló azt irta "az a jó, ha 100%-on megy".Ez a válasz valamilyen barbatrükkel eltünt.Hogy lehet ez?
2009. máj. 27. 07:41
 5/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok.Nekem majdnem mindig 100% és probléma mentesen megy.
2009. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gépe válogatja???
2009. máj. 27. 17:42
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

ezt olvasd el

2009. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A fórumokon visszatérő probléma, hogy a Windows elindulása után az operációs rendszer sebessége vetekszik egy álmos lajháréval. Ilyenkor ha elővesszük a Feladatkezelőt, kiderül, hogy svchost.exe fájl valamelyik futó példánya sajátítja ki magának a processzort.


Azt sokan tudják már, hogy ez nem egy önálló alkalmazás, hanem a Windows szétosztja a rendszerszolgáltatásait 5-10 különböző svchost folyamatba, ha tehát valamelyikkel gond van, akkor valójában az egyik szolgáltatás rendetlenkedik. Na de melyik? Ennek kitalálásában segíthet az ingyenes, nyílt forráskódú SVCHost Viewer, amely minden fontos információt elárul az svchost folyamatokról és az általuk rejtegetett szolgáltatásokról. A lajhárgondot ugyan nem oldja meg, de közelebb vihet minket a problémás szolgáltatás megtalálásához.


* Az SVCHost Viewer honlapja (letöltés)


[link]

2009. máj. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!