Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » FONTOS! Nincs fenn az Xp de...

FONTOS! Nincs fenn az Xp de mutatja rendszerválasztásnál a Windows7 melett?

Figyelt kérdés

igy néz ki:


korábbi vindows verzió

Windows7


feltelepitettem az xp-t a D-re

utána a windows7 et a C-re

beléptem W7 ről

leformatáltam a D-t és megy a W7 és engedte a formatálást, nemtudom miért a C-n is volt egy old.windows mappa, ezt gond nélkül shift+delete ezzel semmi gond nincsen engem az zavar hogy nemtudom eltöntetni a redszerválasztóból beirom w7re hogy msconfig és csak a w7 et mutatja ki a rendszerválasztóban... miért van ez? aki segit örök hálam ülfözze! 4órája szenvedek vele.


2012. jan. 15. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
bcdedit nevű parancssori eszközzel tudod kitörölni, vagy gúgölsz hozzá valami GUI-t.
2012. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

Írd be a start menü keresőmezejébe: sysdm.cpl

A végén enter.

Speciális (fül) --> Indítás és helyreállítás --> Beállítások..

Kapcsold ki a rendszerek listájának megjelenítését..

2012. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi megy egy fel! de hogy tudom manuálisan szerkeszteni? mint az xp-nél? a filet átirni..
2012. jan. 16. 08:05
 4/7 A kérdező kommentje:
jönnek a problémák :/ a firefox összeomlik és minden program, figyelmeztetés nélkül kikapcsol alig tudok valamit telepiteni szinte semmi játékot
2012. jan. 16. 08:14
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
Passzolok. Én pont ezért nem szoktam kókányolni. A tiszta a telepítés a tuti!
2012. jan. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazából a lista kikapcsolása is buherálás. De még mindig igaz, hogy bcdedittel kb. 10 másodperc alatt törölhető a dolog.


Az összeomló programokról annyit, hogy hibás memória lehet. Ilyenkor egy memtest86 többet tud mondani, mint az itteni válaszadók.

2012. jan. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! és az mitől lehet, hogy figyelmeztetés nélkül kikapcsol a gép? netezés és játék közbe van h 1 órát birja van hogy 8at... de amikor a win-t telepitem megse mukkan nemkapcsol ki soha?!
2012. jan. 16. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!