Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A monitoromon megjelentek...

A monitoromon megjelentek ilyen zöld pettyek eggyik percről a másikra?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet ez! Ha pl. pedig valami filmet vagy játékot inditok akkor meg majdnem az egyész képernyő egy ilyen zöldes szinet vesz fel! Ez pixelhiba lenne? Ha igen akkor mit lehet vele csinálni? Amugy ha kikapcsolom a monitort egy időre, hogy pihenjen akkor már nem látszanak csak ugy 10 órányi bekapcsolt állapot után jelenik meg! Mi lehet ez?

2012. jan. 17. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a videókártya is, de a monitor is lehet hibás...
2012. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Laptopot használsz? Akkor nagy valószínűségben a videókártya gyenge.
2012. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Asztali gépem van! nem a video kártya mert azt is és a monitor is lecseréltem ! a video kártya tutira jó! Nem tudok rájönni hogy milehet velle mert megint előjöttek a pettyek és elinditotttam egy filmet néztem ugy olyan zöld szarba és egy időután megszünt! mostmár megint Jó! Mit gondoltok mi lehet?
2012. jan. 17. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!