Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » TALÁLTAM EGY IPOD-OT!?

TALÁLTAM EGY IPOD-OT!?

Figyelt kérdés
A Városkúti út és a Kikelet utcai lépcsőnél! A tulajdonos neve benne van, várom a jelentkezését!
2012. jan. 18. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos itt a legnagyobb az eselye, hogy megtalalod. :D:D:D
2012. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
XD Azért próbálkozni lehet nem??
2012. jan. 18. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
próbáld megkeresni fb-n
2012. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez nehéz lesz mert nem vagyok fönn!! Nem akarsz segíteni?
2012. jan. 18. 20:18
 5/8 anonim válasza:
Ritka becsületes ember vagy, büszkék lehetnek rád a szüleid.
2012. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem erre van a rendörség?

csak tudnak tenni valamit

igazából a környéken kelen hirdetést kitetned vagy ott kapu aljban lehet ott lakik vagy ismerik

szóval nem olyan bonyolult ez

de csak ha neve van bene lehet pont ugyan oylan nevübe botlasz és nem is az övé:P hát kicsi az esély rá

személyit elopod töle ipodot oda adod és futsz xd

2012. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ivanovic köszi!:)

Azért akarom vissza adni, mert nekem meg iTouch- om van és 1. Elég drága, 2. azért gondolom eléggé szerette.

A rendőrség sem tudna igazán mit kezdeni vele! De a kiragasztós ötlet nem rossz. És tuti h anna fogjuk csak visszadni mert az ituneson be van regisztálva, és ott minden név csak egyszer lehet. De gondolom tudjátok.

2012. jan. 18. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:

hello!

nagy ipod szakértő vagyok, nagyon értek ezekhez, talán tudnék neked segíteni! előre is leszögezem, hogy nem az enyém, nem én hagytam el, nem akarom elkérni tőled!

A beszeljukmac.com oldalon van ilyen hirdetési rovat, hogy "lopott mac-ek" ott lehetséges hogy leírta valaki a serial számát.


a másik, hogyha kicsit olyan furább, nem valami gyakori neve van, akkor facebookon vagy googleön próbálj rákeresni, hátha meglesz, de ha elküldöd privátba a serial number-t, megpróbálok segíteni, ismerek sok szervizest, meg apple boltost, akiknél néha-néha szoktak keresni hoppon maradt emberek elvesztett/ellopott iPodot.

2012. jan. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!