Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha most a videó kártyám...

Ha most a videó kártyám AGP-s, akkor az azt jelenti hogy hangkártyám is AGP-s? Mert lenne egy PCI-os hangkártya eladó amit meg vennék, de nem tudom hogy jó lenne e bele, nem vagyok valami számítógép zseni ilyen téren.

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, az AGP speciálisan videokártyák számára van. PCI minden alaplapon van, ami a 486-os korszak után keletkezett, nyugodtan megveheted.
2012. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ömmm,nagyjából értem amit mondassz, de gondolom nekem PCI-os videókártya nem lenne jó a gépembe ezekszerint.
2012. jan. 20. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:

PCI videokártya jó a gépedbe, csak három baj van vele. 1. Nagyon ritka az olyan. 2. Sokkal lassabb az AGP-nél. 3. Baromira drága.


(Zárójelben megjegyzem, hogy a PCI és a mai videokártyákhoz használt PCIe két különböző dolog.)

2012. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
Miért lenne drága a sima PCI-os videokari? Sőt értéke sincs már. Nekem pl. van egy ATI Rage II -esem kemény 4 MB video RAM -al, még a Windows is szaggat rajta. :D
2012. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15:28: Nem az őskövületekre gondoltam, hanem egyes modernebb kártyáknak akad PCI-os megfelelője.
2012. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs eladó erősítőtök? megvenném ..most a gépemet akarom fel tuningolni apránként.... de pénz nélkül nehéz...spórolgatok.
2012. jan. 20. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!