Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem routerét levédték...

A gépem routerét levédték jelszóval. Hogy lehet kikapcsolni?

Figyelt kérdés
A telefonomról szeretnék rácsatlakozni a számítógépem hálózatára. Eddig sikerült is, de most jött ilyen szerelő aki mindenfélét átállított a gépemen, és hogyha a telefonomról keresem a Wi-fit, akkor ki is adja a gépemet ilyen lakat jellel. Tudom a jelszót, be is írom, de nem tud rácsatlakozni!!! Már minden beállítást megpróbáltam a Vezérlőpultban, de nem tudtam levenni a jelszót..Segítsen valaki!
2012. jan. 22. 16:17
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

A router beállításaiba kéne körülnézni, nem a Windows -ba.

Ha hajlandó vagy elárulni mi a router -ed PONTOS típusát, akkor bővebb információt is tudok adni.

2012. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hol vannak a router beállításai? teljesen kezdő vagyok :S

D-link Wireless router

2012. jan. 22. 16:37
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Azzal a gépen amivel, amivel vezetékesen csatlakozol a router-hez, beírod a webböngésződ címsorába: [link]

falhasználónév: admin

jelszó: hagyd üresen


Miután beléptél a Wireless Security résznél tudod megváltoztatni a jelszót.


Ebben a kézikönyvben amúgy minden benne van, érhetően, magyarul:

[link]

Ha nem is pont DIR-300 -asod van, akkor is vonatkozik a többi modellre is. (Kivéve az őskövületekre, pl. "DI" sorozat).

2012. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél! :)
2012. jan. 22. 16:53
 5/5 A kérdező kommentje:
igazából az í baj, hogy nem tud rácsatlakozni a telefonom... azt írja h IP címe lekérése, meg Szétkapcsolva..-.-
2012. jan. 22. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!