Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jelszóval védett Word dokument...

Jelszóval védett Word dokumentum- elfelejtett jelszó- mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 16:37
 1/3 legendavagyok01 ***** válasza:

[link]

Alul van a próbaverzió. Gondolom egy-két jelszót biztosan enged, mert ha nem, akkor nem sok értelme lenne a próbaverziónak sem...

Viszont ha komoly volt a jelszó, akkor bizony több napig (vagy még tovább) is eltarthat, hardvertől függően (más programok esetében is).

2012. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hosszára azért emlékszel nem?

Mert ha 8 karakternél hosszabb akkor neki se állj, ha számok is voltak benne akkor már hét karakteresnél is felejtsd el a feltörést...

2012. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 true99 válasza:

Egyszer én is jártam így. Az egész net-et véginéztem, mit is lehet ilyenkor csinálni. Napokat töltöttem el a megoldás megtalálásával.

Általában két megoldás van. A jelszó feltörése vagy pedig a védett file-ban lévő kódolás visszafejtése és újra szöveggé alakítása, amihez programok és renkdívül nagy teljesítményű gépek kellenek.

Végül rájöttem, hogy már többe kerül az egész, a ráfordított időt tekintve és az egyik fizetős oldalon pár ezer forintért segítettek rajtam. Profik voltak, egy nap múlva megkaptam a kikódolt file-t.

accessback.com-on lehet feltölteni a file-t, ingyenesen elküldenek egy kis részletet a file-ból.

2012. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!