Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vezeték nélküli egér nem...

Vezeték nélküli egér nem működik, de miért?

Figyelt kérdés
A Fujitsu Siemens Amilo li1705-ös laptopomhoz vettem már régebben egy TECHNIKA típusú vezeték nélküli egeret. Nem is volt azzal semmi gond. Egy ideig aztán nem használtam, de most ismét elővettem, és egyszerűen nem akar működni. A vev részét mikor bedugom az usb -be pittyen és az eszközkezelőben is azt írja, hogy minden okés. Nyomkodtam már a gombokat is mégsem akar működni. Mi lehet a gond?????
2012. jan. 26. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Legfőbb gond sztem a márkája...

Komolyra fordítva a szót, tudom primitív kérdés, de az elem az egérben nem merült le véletlenül?

2012. jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy vadi új, de ha gyenge lenne akkor villogna a kis led az egér alján.
2012. jan. 26. 08:15
 3/7 2xSü ***** válasza:
Néhány vezeték nélküli egér esetén van egy gomb a vevőn, meg az egéren. Ezzel lehet összekapcsolni a kettőt.
2012. jan. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már nyomkodtam órákon keresztül, sajnos nem sok sikerrel. kihúztam visszadugta. még a gépet is többször újra indítottam, de semmi.
2012. jan. 26. 11:17
 5/7 2xSü ***** válasza:
Akkor a legegyszerűbb, ha veszel egy új egeret.
2012. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Cseréld ki benne az elemet és jó lesz
2014. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na most az a probléma ezekkel a mai vezeték nélküli egerekkel, meg billentyűzetekkel, hogy csak egy kis pöcköt adnak hozzá ami szórja a jelet. A hülye fejlesztő mérnökök nem gondolják, hogy ha bedugja az ember a ház hátuljába, akkor a ház le fogja árnyékolni a jelet. A megoldás tehát a következő. Végy egy USB 2.0-ás hosszabító kábelt ami elfog érni a házadtól az asztalodig és az egér vagy a billentyűzet közelében rakd le. Lehet elég lenne 50 cm-es kábel is, de sztem ez a biztos. Nekem bevált a Logitechnél. Esküszöm 10 évvel ezelőtt sokkal okosabbak voltak, mert majdnem mindegyik gyártó olyan jelszóró berendezést adott, ami kivezetett a házból, de hát úgy látszik minden csak visszafejlődik.
2017. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!