Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom a szamitogepre...

Hogy tudom a szamitogepre ratolteni a Bluetoothot?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy, ahogy a wifit, és sz infrát is.
2012. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rátölteni a Bluetooth-t?

Nem tudom mire célzol, de van egy olyan sejtésem, hogy neked egy Bluetooth USB-s Adapterre van szükséged :)

(ami lehetővé teszi adatok küldését és fogadását PC-n keresztül bármilyen Bluetothal rendelkező eszközzel)

2012. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez a sötétség is úgy gondolja, mint naponta legalább 10 másik, hogy az csak szoftver!
2012. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy 2.000 Celsius fokon olvadnak a leghőállóbb alkatrészei is. Hidrogén-lángot neki, és öntheted.

G.

2012. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hozzávalók:

1 kg sertéskaraj

1/2 kg gomba (csiperke)

1/2 kg csirkemáj

25 dkg zöldborsó

2 fej vöröshagyma

liszt

őröltbors

őrölt pirospaprika

1 db bluetooth adapter


Elkészítés:

A karajt megtisztítom, szeletekre vágom, és kiklopfolom. A szeleteket finoman sózom, majd megforgatom őröltborssal összekevert lisztbe, és kevés olajon kisütöm őket. A kisült husit félreteszem, és az olajban elkezdem dinsztelni az apróra felkockázott vöröshagymát. Ha már üveges, rádobom a zöldborsót, kicsit párolom, utána hozzáadom a felszeletelt gombát, ezzel is párolom, és végül, a kissebb darabokra vágott csirkemájat is hozzáadom. Felöntöm vízzel (annyival, hogy ha kész a ragu, akkor 1 közepesen sűrű ragut kapjak majd), ízesítem sóval, borssal, és megszórom pirospaprikával. Addig főzöm, míg a zöldborsó is meg nem fő, és finom, sűrűbb, szaftos ragut nem kapok. majd a végén a bluetooth adaptert rádobod a tetejére és még 10 percre beteszed pirítani.

Tálaláskor, a tányérra teszek 1 szelet husit, és jó vastagon beborítom a raguval.

2012. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!