Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csak nálam hibás az MSN, vagy...

Csak nálam hibás az MSN, vagy másoknál is jelentkezik ez a probléma?

Figyelt kérdés
Üdv. Tehát... nálam a 2009-es msn rendszeresen azt csinálja, hogy ha egy bizonyos ideig nem küldök/nem kapok üzenetet, akkor ha ezután küldenék valamit, azt egyszerűen nem küldi el. Pontosabban nálam azt mutatja, hogy elküldi hiba nélkül, de van hogy a "partnerem" akár több sort sem kap meg egyszerre, míg nálam azt mutatja, hogy átküldte. Ezután úgy 30-40 másodperccel ha újra elküldök valamit, azt már Ő is látja. Ez az egész fordítva is igaz. Az érdekes az, hogy a 2011-es msn-nél nem jelentkezik egyáltalán ez a probléma. Na most... a 2009-es msn csak engem "szivat", vagy másnál is jelentkezik ez a probléma? Van erre valamilyen megoldás? A válaszokat előre is köszönöm.
2012. jan. 29. 09:08
 1/2 wiwwien válasza:

Szia! Szerintem ez azért van ,mert régi msn-t használsz.

Nekem régen az csinálta,hogy amikor már elavult volt az a bizonyos msn verzió,csak akkor tudtam msn-ezni,ha a legújabb verziót töltöttem le ...szerintem neked is ez a baja:) próbáld meg,töröld le,és ha nem jó akkor telepítsd újra a régi verziót.Énse szerettem az újat,de már nagyon megszoktam:) Haladj a korral,telepítsd a legújabbat.:) 16/L

2012. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A 2009-es legfrissebb 14.0.valamennyi verziója volt fent, amivel simán be tudtam jelentkezni. Szóval kb. mondható, hogy a Microsoft szivatja azokat, akik nem a 2011-est használják. Na mind1... akkor véglegesen áttérek erre a... :) Remélem a legközelebbi verzió azért ennél többet tud felmutatni. Köszönöm a kommentet.
2012. jan. 31. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!