Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem olyan a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem olyan a barátommal (élettársammal) a kapcsolatom mint régen? Én lennék a hibás? (olvasd alul a történetem)

Figyelt kérdés

Fiatal korom ellenére összejöttem egy nálam 9 évvel idősebb fiúval. Együtt vagyunk már 3 éve,és együtt is lakunk.

Körülbelül 1 éve a barátom megváltozott. Nem ad puszit magától, nem mondja hogy szeret, csak ha szexelünk.Ha át akarom ölelni akkor azt mondja hogy na gyorsan.Egyszerűen az se tetszik neki ha puszit adok, vagy mondom hogy szeretlek.Volt már mikor rákérdeztem hogy szeret e és azt mondta hogy igen.De akkor miért ilyen velem? Azt mondta hogy ő már kinőtt az ilyen csók,smaci korból,és hogy mindenki csak a kapcsolat elején csókolózik, ölelkezik..MOST TÉLLEG ÍGY VAN EZ?????

Sőt..utcán boldban,mások előtt úgy beszél velem..ahogy nő nem érdemelné meg..mindenért el kezd ordítozni..felemelni a hangját... Én meg szegény meg se merek szólalni mert tök ciki hogy a barátom velem veszekszik az utcán..

Velem van a baj?én rontottam el valamit?


2011. dec. 7. 11:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy veled van a baj. Vannak igényeid, igényled a szeretetét... Mondd el ezt neki.
2011. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki vagy 1000-szer..hogy szeretet hiányom van..Ere mindig azt mondja hogy én már kinőttem az ilyenekből..

-17 éves vagyok..

Sőt már az eljegyzést is tervezi velem..és én nagyon örülök neki meg imádom..de ő miért nem viszonozza?:( Azt hiszi hogy vesz nekem 1-2 dolgot(ajándékot) és minden oké ..Én nem a pénzéért szeretem.

2011. dec. 7. 12:02
 4/21 Shai-Hulud ***** válasza:

"ő már kinőtt az ilyen csók,smaci korból,"

Elég baj, ha 26 évesen már ennyire vén... Én kétszer annyi idős vagyok, mégsem nőttem ki belőle.


"és hogy mindenki csak a kapcsolat elején csókolózik, ölelkezik..MOST TÉLLEG ÍGY VAN EZ?????"

Nem, nem így van. Szerintem itt alapvetően más a probléma.


"Sőt..utcán boldban,mások előtt úgy beszél velem..ahogy nő nem érdemelné meg.."

Szerintem ez az ember már nem szeret téged. Lehet, hogy "jó neki" hogy vele vagy, de nem szeret. Csak uralkodni akar.


"mindenért el kezd ordítozni..felemelni a hangját... Én meg szegény meg se merek szólalni"

Ha nem érdemled meg, akkor ne hagyd. Azért tudja megtenni veled, mert szó nélkül eltűröd.


Gondold végig a kapcsolatotokat, az egymáshoz való viszonyotokat, és ha több dolog is ellene szól, akkor keress valaki mást magadnak - 17 évesen még előtted a világ, benne rengeteg fiúval.


Nem hiszem, hogy te rontottad volna el a dolgot. Szerintem ő - de hát persze nem látok bele.


Pedro

2011. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló.Köszönöm a választ..Hát azért vissza szólok a barátomnak de utána inkább csöndbe maradok mert tök égő nekem hogy mindenki előtt patáriázik..

Bár ezzel magát égeti le és nem engem..mégis megalázó.

Én nagyon szeretem a barátomat,és komoly a kapcsolatunk,és örökké együtt leszünk..Néha végül is kimutassa hogy szeret,de csak akkor ha nagyon örül valaminek, vagy megtudott venni valamit amire előtte nem volt pénze..ilyenkor megfogja a kezem és puszit nyom a számra..És tudom hogy szeret..csak mit csináljak hogy ki is mutassa..Hiába kápráztattam el bármikor..pl este..De mégsem mutassa ki..:S

2011. dec. 7. 12:28
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg egy olyan emberrel akarod összekötni az életed, aki nem tud érzelmileg kielégíteni? NEM FOG megváltozni, akkor sem ha elvesz feleségül. Beállsz majd azok után a sorba, akik itt sírnak, hogy jajj így meg úgy a férjük le se sz.rja őket, pedig ott a gyerek, most mi tévők legyenek? Ugyanez lesz. Ott vagy, főzől, mosol, takarítasz rá, amikor kell neki a szex te ott leszel. Kiszolgálod.

Bírom, hogy emberek sírnak rínak, hogy ilyen sz.r olyan sz.r, de amíg lehetőségük van változtatni sem teszik meg. Később meg késő lesz, mert túl sok minden összeköt titeket. 17 évesen úgy benne maradni egy kapcsolatban, ami nem jó neked, elég nagy meggondolatlanság. Ha most ilyen milyen lesz 10 év múlva szerinted? Igen, tudom-tudom, de ő szeret téged, és te is őt, csak ez édeskevés, ha az igényeitek egy cseppet sem egyezik, és annak érdekében, hogy örömet okozzon neked még kicsit sem erőlteti meg magát. Te meg tűröd.


Szóval igen, lényegében a TE hibád, mert tűröd és nem rakod ki a szűrét.


27/n

2011. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ordít, veszekszik, nem csókol meg, nem ölel át, nem figyel rád - és te biztosan tudod, hogy szeret? Már bocsi, de honnan is tudod?

17 éves vagy, nagyon fiatal még ahhoz, hogy elásd magad egy ilyen kapcsolatban, ahol nem kapod meg azt a szeretetet, figyelmet, törődést, amire szükséged van.

És még valamit, abból nem lehet kinőni, hogy az ember megcsókolja a párját, ez szánalmas duma, nehogymár elhidd!

2011. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
17 éves létemre a kapcsolatom nagyon komoly,és nem 17évesen gondolkodom.De én nagyon kötődöm hozzá,és tudom hogy szeret,csak ő ilyen természetű..nem az az odabújós..legalább is ezt ő állítja hogy nem ilyen természetű..ezértis nem tudom már hogy most velem e van a hiba.Ezért ki szeretném belőle bújtatni az odabújást..csak nem tudom hogy hogy.
2011. dec. 7. 14:01
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor védd a pasit egész nyugodtan, mesélj be magadnak amit akarsz, aztán szenvedj, mindenki úgy cseszi el az életét, ahogyan akarja!
2011. dec. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tedd tönkre az életed, és maradj ebben a kiszolgáltatott helyzetben, abban a tudatban, hogy ő igenis szeret téged. :)

Vannak emberek, akiken a józan ész nem segít, szenvedj mellette, de közben nyugtasd magad azzal, hogy 17 évesen ebben a komoly kapcsolatban BOLDOGAN élsz.


Majd amikor megcsal, esetleg megver, mert ki tudja, hogy ez meddig fajul, hogy semmilyen érzelmi kontaktust nem hajlandó veled teremteni, akkor is nyugtasd magad azzal, hogy "dehát ő szeret engem, csak nem tudja kimutatni". Ugyanmár. 1 év alatt nem vesz az ember 180 fokos fordulatot. De tudom, te nem 17 évesen, hanem felnőttesen gondolkodsz, akkor találd ki hogy hogy tudod megváltoztatni. Sok sikert.


27/n

2011. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!