Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bármilyen bluetooth-os billent...

Bármilyen bluetooth-os billentyűzet jó a tablethez?

Figyelt kérdés
Nekem egy Dell Streak 7-öm van. Ehhez szeretnék venni egy bluetooth-os billentyűzetet. Mindegy, milyen veszek?
2012. jan. 29. 18:16
 1/1 anonim válasza:
Elméletileg a bluetooth verzió a lényeges. Egyszer láttam egy mini billentyüzetet, és az pl ipadhoz, és sony ps3 hoz is egyaránt jó volt, tehát elég univerzális a dolog ezen belül. Szerintem az androidból nem spórolták ki ezeket a képességeket. Van például egy olyan program, ami wifin keresztül képes vezérelni az androidos készüléket, a pc billentyűzetével tudok gépelni. Nos ez az app, jobban mondva annak beállításai szabályosan beépülnek a nyelv és billentyűzet beállításmenüpontba, s ott lehet választani, a rendszer saját felületén, hogy melyik klaviatúrát akarom használni. Ekkor már ugye kettő volt a listában, a belső és a wifis.
2012. nov. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!