Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Használ még valaki rajtam...

Használ még valaki rajtam kívül Vista-t?

Figyelt kérdés
Csupán kíváncsiságból tettem fel a kérdést. Én már 2 éve használom, és mindenki szava ellenében azt mondom, hogy redesen fut, sokkal megbízgatótt mint az XP, játékok is mennek rajta és jobban tetszik a kinézete mint a 7-nek.
2012. jan. 30. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, mások is használnak rajtad kivül Vistát.

Magyarországi statisztika: [link]

Világstatisztika:

[link]

2012. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rendesen karbantott rendszer esetén normális dolog, hogy stabilan működik.
2012. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez a statisztika nem hinném hogy hiteles,kizárt dolog hogy ennyire kevés a linux felhasználók száma
2012. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pedig ennyi a Linux felhasználók száma, miből gondolod, hogy több lenne?

Keress statisztikákat a neten, meglátod, mindenhol megközelítőleg ugyanolyan százalékban vannak különböző OS felhasználók.

2012. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
meg az is érdekes hogy japánok,pont náluk több az xp mint a 7? akik messze lehagynak minden országot.
2012. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te milyen statisztikáról beszélsz?


Mert itt >>> [link] a Win7 messze lehagyta az XP-t.

2012. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mondom én hogy szar a statisztika :D

[link]

2012. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kép, amit linkeltél mindössze egy átlag 2010 dec.-től 2011 dec.-ig. Állítsd már át a nézetet.


Kép: [link]

2012. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is vistát használok és ugyanaz a véleményem mint neked . A vista kinézete nekem is teszik az xp meg a hetes azok nemtetszenek kinézetre . A windows meg egy rakás szar állandoan nemcsatlakozot az internetre és száz újrainditás megszakadó letöltések a vistával semmi ilyen nincs . Windows vista a te és az én rendszerünk .
2012. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
:D te figyu,mond már el mi a különbség a windows,és az xp között,azon kívül hogy elmondásod szerint a windows nem csatizik a netre.
2012. febr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!