Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan töltsem le biztonságosa...

Honnan töltsem le biztonságosan az Nvidia Network Access Management 73.12-t valamint ujabb Nvidia drivert (lent)?

Figyelt kérdés

Az Utorrent jelzi :"Úgy tűnik ,hogy az Nvidia Network Access Management 67.76 verzióját használja ,ez a verzió ismert hibákat tartalmaz ,ami problémát okozhat az Utorrent-el.Kérem frissítse az Nvidia szoftverét legalább 73.12 verzióra."

És valamint letöltöttem a Far Cry 2 őt amit vagy két éve már egyszer letöltöttem és hibátlanul ment , de most jelezte, hogy "your video card drivers are too old.Please update them." vagyis " a videókártyád drivere "régi" és kellene frissíteni, és nem sokkal ezután játék közben ki is fagyott a gépem .(lehet hogy igen felhúztam a grafikát és ezért?De ez már egy másik kérdés:D).Nem merek utasítások nélkül semmit csinálni mert nem tudom honnan töltsem le ,mármint valami hivatalos Nvidia oldalról kellene gondolom és nem is nagyon értem az ilyen driver dolgot. :D

A videókártyám ASUS Nvidia GeForce GTS 450 1gb gddr5 810MHz overclocked


2012. jan. 31. 18:31
 1/1 A kérdező kommentje:
Csak úgy mellékesen windows XP-m van ha ez segit,de nem hiszem hogy segitene. :D
2012. jan. 31. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!