Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » "Az nvidia kernel mod driver...

"Az nvidia kernel mod driver version 290.53 képernyőillesztő nem reagált, majd sikeresen helyreállt", ezzel az üzenettel találom szembe magam battlefield 3 játszása közben, mi a megoldás? Többi lent

Figyelt kérdés
Játszás közben hirtelen elsötétül a kép és kilép a játékból ezzel a hibával. Mi a megoldás rá, mi okozza??a legújabb driverem van fennt.A konfigom:Gainward gts 450 glh,Intel core 2 quad q8400 2.66 ghz,6gb ddr3 ram,windows 7 64 bit ultimate.Már megőrit ez a probléma,válaszotok előre is köszönöm
2012. jan. 27. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

TDR hibának tűnik

[link]

2012. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen tápot használsz?

ugytudom még ez béta driver nem?

ha igen ted fel az elözöt ami nem béta

ha az is ilyent csinált akor a kártyához nincs driver cd?

amugy 32bit es vagy 64 bites windows 7?

tuningolva van e a proci vagy a vga?

és még sok más...

.

igen TDR hiba de érdekel hogy mi a helyzet mert az sem oknélkül jön elö

persze a fö ludas a vacak nvidia driver :S

2012. jan. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Windows t irtad látom oké.
2012. jan. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nemtudom medig kesznek ilyen kedvesek nvidia nál hogy nem adnak ki egy normális drivert

amugy a prohardveres cikben van egy manuális program azal lehet vacakolni pl. ...

ha ez a béta driver átvált hivatalosra és akor is csinálja akor nekünk lötek akor vagy 2-3 hónap múlva lesz csak új ami lehet nem is lesz jó.

.

probálj keresgélni viszafélé menve régebi drivereket és hátha lesz egy bf3 nak is jó és nem tdr es

nekem pl. a mostani nem béta van és áz nem tdr ezik "anyira" még az elöte lévö joban csinálta a még elöte lévö meg bluescreen ezet is sürü tdr melet

ha végig olvasod prohardver tdr es cikét láthatod hogy az nvidia nem igazán akar semit teni ez ügybem csak hát igy mégtöben amd hez fognak átpártolni

2012. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát figy én most msi afterburnelben kicsit huztam a kártyámon:D,amugy én is kb márciusban fogok venni sapphire hd 7950-et
2012. jan. 28. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Szóval húztad mégis csak?:p

amugy most nem tdr ezik igy? vagy húzás nélkül?

amugy ez gyári húzot tuningolt tipus a legtöb gts 450 ahogy a 560Ti is végülis egy gyári tuningos kártya és emiat is lehetnek gondok

prohardveren azthiszem ez a két kártya a leg emlegeteteb persze 560ti tulajdonosok vanak kiakadva nagyon hisz áz egy új kártya és méghozá jó féle

hát vegyél ati t:) én is ezt akkartam javasolni

persze nem ilyen nagyra gondoltam:D


én is nagyon ati kon gondolkodok

bár gtx 580 nekem elég ütösnek tünik de olyanom ugyse lesz :D meg minek az... :p

2012. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen,de amig nem volt semennyire se tuningolva,akkor is ugyan igy csinállta mint most,ezért probáltam tuningal hátja jó lesz.Amugy meg a HD7950 a Gtx 580 at mindenben veri,teljesitmény,fogyasztás,és sokkal ujabb.és külföldön a hd7950 olyan 450-400 dolláros áron lesz,ami kb 105 ezer forint,mig a gtx 580 140 ezer forint
2012. jan. 28. 13:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó nem ajánlotam 580 t senkinek csak mondtam nekem tetszik meg azt se mondtam hogy job mint 7950 :) majd ha ugy 50ezer lesz már akor majd veszek:p vagy még olcsób 2-3 év? töb?:D
2012. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!