Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elérni, hogy...

Hogyan tudom elérni, hogy mindhárom oprendszer megjelenjen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fent van a Linux Ubuntu 9.04, a windows XP prof, valamint a windows 7, három küülönböző partición. Mindhárom rendszerre szükségem lenne, de sehogyan se tudom elérni, hogy bootoláskor mindegyik megjelenjen. Most jelenleg csak a windows 7 látszik, csak az indul. Valaki tud segíteni ebben? Nagyon fontos lenne. Próbáltam helyreállítani a grub-ot, de akkor meg csak a linux indult. Aztán elértem, hogy a windows induljon, de akkor meg csak az XP bootolt. Végül windows 7-ben rányomtam a javításra, de most meg csak ez bootol be. -.- Hogyan kell mindhármat? Esetleg vmi segédprogramot tud valaki ajánlani? Köszönöm előre is!
2009. máj. 31. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Több lehetőség van. Vagy a Super Grub Disk használata, ami emlékeim szerint bár tud magyarul, azért angolul sokkal emészthetőbb, vagy az Ubi telepítőjéről bechrootolva az Ubuntu partíciójára (előtte mount) egy sudo update-grub elintézheti.
2009. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!