Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer Aspire 5742ZG Videókártyá...

WTFF kérdése:

Acer Aspire 5742ZG Videókártyát nem ismeri föl?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Vettem egy ilyen laptopot. Megnéztem hogy milyen videókártya és processzor van benne. Elvileg vinnie kéne a counter strike 1.6 - ot ami nem nagy grafikával rendelkezik. De nagyon rosszul viszi és a vezértlőpult/rendszerbeállításokban azt írja hogy : A videókártya illesztőprogramja az Aero efektusait.És nem kombatibilis WDDM architektúrával. És az élményindexen is 1,0 ad a videókártyára. Mintha nem észlelnő hogy benne van . mit tegye hogy felismerje ? Létszives segítsetek.
2012. febr. 2. 12:30
 1/3 A kérdező kommentje:
A videókártya illesztőprogramja nem támogatja az Aero efektusait. Bocsi elírtam.
2012. febr. 2. 12:32
 2/3 pagan ***** válasza:
nem integrált a vidi kártyád?mert attól ne várj sokat,de ha nem akkor driverek fenn vannak?
2012. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A CS 1.6-ot milyen beállításon akarod futtatni?


Pontosan mi a laptop típusa? Rákerestem a 5742ZG-re, de ennél hosszabb típusszáma van pl. Acer Aspire 5742ZG-P613G64MN. Ennek dedikált VGA-ja van, de más Acer Aspire 5742ZG-XXXXXXX-t is néztem, melynek nem integrált VGA-ja van. Ha szerencséd van, akkor csak driver problémád van.


Az 1.6 haveromnak egy vacak integrált Intel VGA-val is megy, Direct3D-ben.

2012. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!