Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet-e, ill. érdemes-e Acer...

Lehet-e, ill. érdemes-e Acer Aspire 1362LMi laptopban videókártyát cserélni?

Figyelt kérdés
Én nem akarok játszani, csak netezni, filmet nézni, szöveget szerkeszteni. Ahhoz viszont nagyon kell a laptopom, amiben ma ment tönkre a videókártya. Nagyon ki vagyok borulva, mert a munkámhoz kellene, tudom, hogy egy régi lejárt gép, de nekem tökéletesen megfelelt, és nem nagyon van pénze újat venni. Lehetetlen kicseréltetni a videókarit benne? Azt hiszem, hogy integrált, azt sem lehet megcsinálni, hogy veszek egy alaplapot, és a 2ből lesz egy? Ne haragudjatok, sajnos nem értek hozzá, de nagyon fontos lenne, hogy napokon belül megoldódjon ez a helyzet. Kérem, aki tud, segítsen! Köszönöm.
2011. jan. 29. 20:34
 1/3 _BigZs_ válasza:

attol függ mennyi a jaítás és az uj kártya...

De szerintem ijet már nem is lehet kapni sajnos...pedig jo kis gépezet ez :D

2011. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 _BigZs_ válasza:
biztos h a kártya?? Mit csinál bekapcsolod zúg és nincs kép vagy be se kapcsol vagy mi?
2011. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bekapcsol, most is azon írok. Egész jól bírja egy ideig aztán csíkok jelennek meg, és lefagy. Néha az ikonok pixelesek kicsit, rámegyek egérrel, újra jó, vagy néha nem. Aztán ha megunja a dolgot, akkor lefagy, annyira, h csak az segít rajta, ha kinyomom. Az előbb berezgett az egész képernyő, és kikapcsolt magától, ja ezk a problémák akkor vannak, ha avit, vagy netes videót nézek főleg, néha máskor is. Driver frissítés, codecek cseréje megvolt. Valahol azt olvastam, h ezek a tünetek arra utalnak, h a videókari memóriájával van gond, amúgy eleve videókari problémára gyanakodtam. Sajnos ez egy 6 éves gép, sokat nyúztam, de nagyon jó lenne, ha még bírná kicsit. VAlószínűleg többe kerülne a javítás, int aennyit ér a gép... habár ne vittem még szervízbe, de az a gyanúm...
2011. jan. 29. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!