Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Scart-VGA kábellel működni...

Scart-VGA kábellel működni fog a tv-m monitorként?

Figyelt kérdés

Régebbi Tv-m van amibe még Scart csatlakozó van( dvd- erre van kötve) és vannak ezek az átalakítók VGA-ra ha olyat veszek és összekötöm a számítógéppel működni fog?

[link]


2012. febr. 3. 22:54
 1/7 anonim válasza:
Nézd meg a monitor csatlakozót. Az pont egy dugó, nem aljzat. Azaz ezzel a sima monitorodra tudsz SCART bemenetet varázsolni. De kétszer se mondom, hogy ilyen sima átalakító nem létezik, amilyet te szeretnél. Annak elektronikája van és külön tápegység hozzá. Az ára meg kb 15ezer Ft. Remélem segítettem.
2012. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha régebbi videokártyád van, akkor esélyesen van rajta analóg TV-kimenet. Ahhoz viszont már létezik SCART átalakító.
2012. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
De a TV és a hagyományos monitor felbontása nem ugyanaz, és emiatt elég homályos lesz a kép... :S Egyébként úgy működne a dolog.
2012. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
*illetve a TV és a számítógép...
2012. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat, nem akartam feleslegesen megvenni ezt a kütyüt, akkor marad a monitor vásárlás...:D nem úszom meg 1000 Ft alatt :D
2012. febr. 3. 23:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Vaterán veszel egy filléres videokártyát, aminek van kompozit video kimenete.
2012. febr. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha minden stimmel, akkor működhet, de nincs rá biztos garancia.


[link]

2012. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!