Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egymás...

Miért van az, hogy ha egymás után több DVD lemezt írok meg, az első párat megírja kb 16 perc alatt, utána meg csak 40-45 perc alatt hajlandó kb ugyanakkora mennyiséget kiírni?

Figyelt kérdés

Nem fut több program az írás folyamata alatt, ugyanazokkal a beállításokkal dolgozok, és a vicc az, hogy nem mindig csinálja. Van, hogy tucatszámra írhatom a lemezeket, megcsinálja 15-16 perc alatt, de van, hogy már az elsőt is csak 40 perc alatt készíti el. Hja, és a rendszer újraindítása se segít ilyenkor...

Valami ötlet? :P


2012. febr. 5. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen lemezíró programot használsz?
2012. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ashampoo Burning Studio 2010, de próbáltam már Neroval (Nero 11) is, amikor tapasztaltam a lassulást, de annál is ua a helyzet.

A DVD író pedig LG, talán 3 éves lehet.

2012. febr. 5. 23:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg, amíg egy kicsit kihűl az író. (Az első pár után.)
2012. febr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát idövel minden optikai meghajtó tönkremehet bekoszolodhat feje stb

LG pedig mondhatni lehetö legrosszabb optikai meghajtó gyártó de persze másban se jeleskedik...

3évesnél ennek még örülhetsz is hogy ir

valamelyik már csak olvasni tud

2012. febr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!