Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy tökélet...

Misi1993 kérdése:

Miért van az, hogy egy tökéletesen működő asztali pc a legkisebb rázkódásra leáll, majd ha újra bekapcsolom, a gép elindul, de a monitor nem, pedig nem csúszott ki egyik csatlakozó sem?

Figyelt kérdés
Amúgy használtan vettem a bátyámtól.
2012. febr. 6. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Üdv. a problémád valószínüleg winyó probléma! szedd szét és ellenőrizd hogy rendesen be van e dugva az alaplapba. nekem is volt hasonló gondom sata 2es csatinál nem 1-3 ba hanem 3-6ba dugtam be és usb vinyómat monitoromat nem mindig használta. a rázkódásra ujrainudul vagy érintkezési hiba ami valóban meglehet oldani hogy ellenőrzöd a kábelt , kicseréled, vagy kipróbálsz egy másik vinyót.
2012. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem csak vinyó, csak "kontakt" hibára hivatkozik valami..


pl.: kieső grafikus kártya, csatlakozók, megtört kábel... Stb. Látom hogy nem értesz annyira hozzá, hívd át a bátyádat hogyjöjjön "kitisztítani" és mozgasson meg bent mident :)



UI.: a vinyód pedig jó le ne cseréld! :)

2012. febr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnos még kezdő vagyok,nemigen tudom hogy néz ki a vinyó meg ilyenek...a bátyám meg Pesten van majdnem 180kilométernyire tőlünk.Egyedül én vagyok aki úgymondd értek a géphez,de még sosem szedtem szét.Ha esetleg tudnátok pár képet felrakni,hogy mit csináljak,vagy részletesebben leírni azt nagyon megköszönném,mert a tartalék gép üzemel,ami igen ratyi...valami comodor szökevény

2012. febr. 8. 10:15
 4/6 anonim ***** válasza:

egyesével: Dugó kihúz, dugó bedug :D


Mindig ugyanarra a helyre

2012. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja a kártyákkal is, graf kártya, hangkártya, ramok. stb..
2012. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké,úgy néz ki használt!legalábbis,amikor anyám véletlenül pofonvágta partvissal,fel sem vette.
2012. máj. 22. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!