Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az asztali szgépen mindkét...

Az asztali szgépen mindkét USB csatlakozó meghalt! Ki lehet cserélni vagy szerelő kell hozzá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos ki lehet, de én inkább szerelőre bíznám, vagy olyanra, aki már sikerrel cserélt...
2010. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyk usb? A gép hátulján levő usb az alaplapon van, ezt cserélni csak az alaplappal lehet (vagy kellő hozzáértés esetén kiforraszani és a jót visszaforrasztani), a gépházon elöl vagy fent található usb vezetékkel csatlakozik az alaplahoz cseréje egyszerübb.
2010. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ami elől van a gépházon arra gondoltam.
2010. júl. 17. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első külön kártyán van, cserélhető.


Másodiknak:

Nem feltétlenül... Nekem nettó tíz darab USB portom van hátul, ebből csak kettő van az alaplapon, a nyolc másik két részletben két kártyán.

2010. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vegyél félméteres usb hosszabbítót, és azzal a gép elejéig ki tudod vezetni az usb-t hátúlról, ha van egy szabad

mert pendrivet én se szeretek hátra dugni


szal ha olcsóbb a félméteres usb hosszabbító, mint megjavítani az első usb portot, akkor tedd azt, am ha beviszed a számítógépboltba és veszel pl. egy egeret 2000 ftért, és mint kezdő, odaviszed a géped h nem tudod, h passzol-e bele, aztán az usb-t előre akarod dugni, akk mondod h nem jó az egér, és akk megcsinálják neked az elejét, de ügyesen kell csodálkoznod


remélem, érthető voltam, ha nem akk bocs


szal ki lehet cserélni, h válaszoljak is a kérdésedre :)

2010. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!