Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPad2! Szinkronizálási gondok...

IPad2! Szinkronizálási gondok vannak! Vki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Az a gond, h a laptopom újra lett téve, így a rajta lévő iTunes könyvtár is elveszett. Az iPad-en minden fotó meg zene rajta van. Na most letöltöttem az iTunes-t újra a laptopra és megpróbáltam szinkronizálni az Ipad-el. De ilyenkor az írja, h az iTunes könyvtárral kell szinkronizálni az iPad-et, ami itt azt jelentené, h letörli ami az iPad-en van. Nekem pont fordítva kellene, tehát ami az Ipad-en van, azt kellen az iTunes könyvtárba bepakolni. Hogyan tudnám ezt megcsinálni? Az iPad-et semmiképpen nem akarom törölni, mert azok a képek most csak ott vannak meg és fontosak, nem szeretném ha elvesznének. (Remélem érhetően írtam le, de ha vkinek is vmi ötlete ez ügyben, nyugodtam kérdezzen, elmondom másképpen is.) Fontos lenne! Köszi előre is.

2012. febr. 6. 23:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!