Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feltelepítettem a Windows 7...

Hegyi kérdése:

Feltelepítettem a Windows 7 et és kerestem a hangkártyámhoz drivereket mindent átnéztem és még mindíg nincs hang a gépemen. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Foxconn 915M12 alaplap om van és integrált hangkártya ami Realtek AC'97 Audio minden féle hangkártya drivert kipróbáltam de nem tudom mi lehet a baja. valami ötlet?
2012. febr. 7. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az eredeti realtek drivert próbáltak a realtek honlapjáról? És biztos az AC97-hez valót, és nem a HD-hez valót?


Ha külső forrásból szedted, akkor esélyesen összekeveredett, mert a fájlnevek nagyon hasonlóak.


[link]

2012. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

A Windows 7 alapjárat leszedi a szükséges drivereket vagy tartalmazza a rendszer a legtöbbet.


Realtek honlapjáról is le lehet tölteni a szükséges drivert, de onnan nem ajánlom mert nagyon lassan jön.


inkább próbáld meg ezt:

[link]

2012. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én is úg tudtam ,hogy leszedi alapból de nem sikerült .Ha megy egy zene a vezérlőben látom ,hogy működik csak nem szól...
2012. febr. 8. 17:32
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor meg talán rossz helyre van csak dugva a hangfal, esetleg elromlott. Próbálj a helyére fülhallgatót bedugni, és ha esetleg nem egyértelmű, akkor a világoszöldbe kell.


Ha van bekötve előlapi audió kimenet, az is elmozdulhatott, vagy valami. Nézegesd meg ezeket.


Ha van hangerőikonod, és a programok nem panaszkodnak, hogy nincs hangkártya, akkor a driver jó.

2012. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert a jobb alsó sarokban a hang ikonban jelzi h van hang Ha a fejhalgatót bedugom nem szól de eddig amíg nem telepítettem fel addig szólt minden tökéletes volt...
2012. febr. 8. 17:39
 6/12 A kérdező kommentje:
megpóbáltam bedugni elöl a csatlakozóba , hátul de semmi
2012. febr. 8. 17:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Van egyéb hangeszköz a gépben? Például videokártya HDMI kimenete, TV kártya, webkamera stb. Lehetséges, hogy az van alapértelmezettnek beállítva a hangkártya helyett?


Jobbklikk a hangerőikonra, majd lejátszó eszközök. Ott tudod megnézni, illetve átállítani.

2012. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
van a videókártyámon de ha jól látom elsődlegesnek van berakva :S
2012. febr. 8. 18:35
 9/12 A kérdező kommentje:
elsödlegesként van berakva a Realtek
2012. febr. 8. 18:36
 10/12 A kérdező kommentje:
Az lehetséges ,hogy win 7 en nem működik a hangkártyám csak Xpn??
2012. febr. 9. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!