Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a neve ennek a kép effect-n...

Mi a neve ennek a kép effect-nek, esetleg hogy lehet ilyent készíteni?

Figyelt kérdés

Ilyen kékes árnyalat szerű. Ugye van Sepia, fekete-fehér, ezt viszont nem ismerem.

[link]


2012. febr. 8. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ezen több effekt is van:

szaturáció emelve

zöld szín pluszban tuningolva kicsit

csúcsfények is hangsúlyosak


lightroomban van hasonló preset azt hiszem aged photo vagy valami ilyesmi néven.

2012. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előfordul(elég gyakran)hogy nem egy effect-ről van szó.Csoda képszerkesztő progik szinte mindent megoldanak.Képszerkesztőtől függően változhat a(effect) neve.
2012. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ezt általában úgy hívják, hogy "vintage" effekt. Én az ingyenesen letölthető gimp nevű programot ajánlom, vannak róla youtubeon leírások, amik megmutatják, mit csinálj vele:

http://www.youtube.com/watch?v=Ie_uNXQihUs

http://www.youtube.com/watch?v=pFwv_RTuE8w

De, ha van lightroom-od, akkor azzal sokkal egyszerűbben is megoldhatod: a lightroom úgynevezett "preset"eket, előre elmentett képbeállításokat tud ráhúzni a képre.

(ezek azt hiszem, a kép betöltése után a bal oldalon jelennek meg és az egeret rájuk húzva egyenként végignézegetheted, mit csinál az adott effekt a képpel.)

Remélem, tudtam segíteni.

2012. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb, ha ellátogatsz a [link] oldalra.

Itt van egy -> Open photo editor <- menü. Ez egy photoshophoz hasonló képszerkesztő.


De neked a -> Retro vintage effects <- rész kell, itt tudsz ilyen képeket csinálni. DE ha photoshopban akarod, ahhoz találsz számos tutorialt, ha rákeresela retro vintage effektre.

2012. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem meg a Photoscape a legegyszerűbb. Mert belemész a szűrők menű pontba és ott írja hogy film effekt szerintem ez jó lesz.:)
2012. aug. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!