Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy régi gépem de nincs...

Van egy régi gépem de nincs hozzá telepítő lemez! Hol tudom leellenőrizni hogy milyen teljesítményű dolgok vannak benne?

Figyelt kérdés
Eddig csak annyit tudtam kideríteni hogy 1.8 ghz és 1g ram van benne.a többi dolgot hol lehet kideríteni?gondolok itt video kártyára és arra hogy 32 bites vagy 64 bites e és ehhez hasonló dolgokra lennék kiváncsi.köszi
2012. febr. 12. 15:11
 1/2 Gugu Gabor ***** válasza:

Ha most van rajta oprendszer akkor lehet rá telepíteni dolgokat ami elég sok mindent megmutat. (pld windowsra aida64 [link] )

Utána neten utána lehet nézni dolgoknak (pld alaplap típusa, proci típusa stb alapján lehet több infót keresni az adott alkatrészről)

Ha nincs oprendszer rajta akkor gép szétszed és leolvasod a típust az alkatrészekről pld alaplapra videokártyára rá szokták írni.

2012. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de van rajta.xp van rajta és a win 7-et akarom felnyomni rá,csak nem tudom elég lesz e neki és hogy abból is melyik verzió legyen.32 bites.64 bites?home,professional.
2012. febr. 12. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!