Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem ma egy ZTE blade-et....

Vettem ma egy ZTE blade-et. Felraktam a telepítő cd-t majd ezután újraindítottam. Sajátgépben cserélhető lemez (E) néven van. A probléma, hogy ha erre kattintok kiírja, hogy helyezzen be egy lemezt a következő meghajtóba (E). Mi a baj?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

A telefon nem dobott fel egy csatlakoztatási infót?

Illetve esetleg tedd meg, hogy a telefonban a beállításokon belül az USB beállításoknál a "Háttértár" opciót választod.

Ebben az esetben még a CD sem kell, csak rádugod a gépre a telefont, az kidob egy ablakot, ahol a "Csatolás" gombra nyomsz és kész, máris lehet rá másolni.

2012. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Beállításokon belül van egy olyan, hogy SD kártya, USB meghajtó és telefon memória. Ide ha belépek nem mutat csak tárolókapacitást, szabad memóriát, SD kártya leállítást, és SD kártya formázást. Sajnos nincs semmi az usb vel kapcsolatban. :(
2012. jan. 13. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
A "Vezeték nélküli és hálózait" beállításokba nézz bele. :)
2012. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos tuti én vagyok ilyen béna. De ott semmi ilyesmit nem találok. :(
2012. jan. 13. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig ott kell lennie valahol ennek a beállításnak is.

Pontosan milyen verziós android van fent rajta?

(Mert a menü nevek eltérhetnek.)


Ahol a wifit szoktad állítani arra felé lesz az USB-s "mód" kiválasztása is.

2012. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha van a telefonban memóriakártya akkor a pc-hez való csatlakoztatáskor a telefon kijelzőjén (bekapcsolt állapotban) megjelenik egy lista ott kell kiválasztani a háttértár módot. Ezután már másolhatsz a kártyára média fájlokat stb...
2012. jan. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!