Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet visszaállítani a...

Hogy lehet visszaállítani a facebook-on az idővonalat? Beállítottam, de nem tudom, hogy hogy kell visszacsinálni, persze, ha ez lehetséges.

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet visszaállítani, végleges ha aktiváltad.
2012. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Ez benne a kicseszés hogy nem lehet visszacsinálni. Aztán a végén ha tetszik ha nem mindenkinek idővonala lesz. Csak figyeljétek meg.
2012. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bánomisén ***** válasza:
Nem kell megfigyelni, ez köztudott, hogy mindenkinek idővonala lesz. Már van, akinek automatikusan beállította a Facebook, nekem még a régi van, de bármelyik nap átállíthatják nekem is.
2012. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat. Tényleg kicseszés. Egyre nagyobb sz@rságokat talál ki az FB.
2012. febr. 12. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem hogy miért ne lehetne 2 választható adatlap? Miért csak egy van mindig?
2012. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember azt is elfelejtette, amikr legutóbb váltás volt, és akkor is "mi ez a szar a régit akarom" volt, most meg az kell mindenkinek... Egyébként nagyon nehéz használni az oldal keresőjét?
2012. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az alábbi topicban a #8/8-as hsz-nál megtalálod a választ.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__25..

2012. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!