Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fontos! Mit takar az hogy...

Fontos! Mit takar az hogy adatrögzítés, mi az adatrögzítő dolga?

Figyelt kérdés

Lesz holnap reggel egy állásinterjúm(ahol nem csak kérdeznek hanem lesz teszt is) és már mindenre elszánt vagyok így több év munkanélküliség után! Van elképzelésem, de ha valaki letudná írni ezt egy nonkockának vagy tudna adni tippeket-segítséget, annak naaagyon szépen köszönöm!

26/N



2012. febr. 14. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Például közüzemi szolgáltatóknál ügyfelek adatainak beírása, új ügyfelek rögzításe.
2012. febr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az adatrögzítés legtöbbször papírról gépbe történő adat bepötyögését jelenti. Magyarán: ha gyorsan tudsz gépelni, az előny.
2012. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A válaszokat nagyon szépen köszönöm(: Sajnos bár szinte én gépeltem a leggyorsabban nem sikerült az állásinterjú): Na majd legközelebb, legalább ezt is kitapasztaltam.
2012. febr. 15. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!