Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valakinek valamilyen...

Mesidb15 kérdése:

Van valakinek valamilyen tapasztalata, információja az otthonvégezhető munkákról? Pl. Adatrögzítés avgy ilyesmi. Hogyan működik, megéri ez? Nehéz-e csinálni, megtanulni? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen munka kamu. Az otthon végezhető munka az a főzés, mosás, takarítás de ezekért nem fogsz fizetést kapni.
2011. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne higgy a hírdetéseknek! Én már számtalan adatrögzítős munkát próbáltam, de csakis olyat, ahol nem kellett fizetni.Regisztrálva vagyok a gépelő.hu oldalon, a thportálon, és voltam már a távmunka klubnál is, ami a legnagyobb átverés. Engem talán a piramis játékra emlékeztet, mert nem csak adatrögzítést kell csinálni (sőt, én nem is csináltam), hanem embereket szervezni a munkára. Semmi értelme. A gépelő.hu szintén kamu lehet, mert munkát nem nagyon osztanak. Vizsgamunkaként mindig küldenek x mennyiségű adatot, amit a rendszerbe kell feltölteni, de rájöttem, hogy tulajdonképp ez nekik jó, mert így van aki megcsinálja helyettük és még fizetniük sem kell érte. Tehát ez is kizárva. A thportál még új, majd meglátom. Bár a honlapjukat már egy hónapja nem frissítették, tehát itt sem történik semmi.

Normális munkát interneten nem fogsz találni sajnos.

2011. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!