Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fényképezőgépemet kellene...

Fényképezőgépemet kellene pendrive-ként használnom, de miért csak azok a képek látszanak amik a géppel készültek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 06:41
 1/7 lindmayer ***** válasza:

1, lehet hogy más formátumú(attól hogy a kiterjesztés megegyezik, lehet más a formátuma)

2, a fényképezőgép csak azokat a fényképeket mutatja, amik abban a mappában ahová a képeket teszi

3, olyan felbontású a kép, amit a géped nem kezel

4, ha úgyis pendrive-ként használod, akkor nem is muszáj nézegened azokat a képeket

2012. febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Theorba válasza:

Zavaros a kérdésfeltevés!


A PC-vel összekötve a PC-ről is csak a Fényképezőgép képeit látod, vagy pedig a Fényképezőn NEM látod a gépről átmásolt egyebeket?! (Ez utóbbi természetes.)

2012. febr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor bővebben: Olyan Pc-re kellene betöltenem pár PDF-et ami erősen korlátozva van a külvilág felé. Csak a fényképezőt szabad rákapcsolni.
2012. febr. 20. 23:08
 4/7 Theorba válasza:
Tehát a PC-re kötve a PC-ről nem láthatóak a Pdf File-ok?
2012. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Theorba válasza:
Még a Biztonsági beállításoknál a "Belépés jóváhagyása " pontot kapcsold be
2012. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Win7 alatt ezt hol találom? Rendszergazda mód kell?
2012. febr. 22. 06:43
 7/7 Theorba válasza:

Oppsz!

El nem tudom képzelni, hogy az iménti válszom hogyan keveredhetett ide, mikor én egy másik topicba válaszoltam másik kérdésre.

2012. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!