Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7 telepítése után nincs...

Win7 telepítése után nincs hang a gépen hangkártya illesztőprogramja naprakész. Digitális hang (HDMI) High definition audio hangeszköz nincs csatlakoztatva. Mit csináljak h jólegyen? Plz help

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, hogy milyen hangkártya van a gépben, és telepítsd a drájverét. Ezt két módon tudod megcsinálni: telapíted az alaplaphoz kapott CD.t, azon rajta van az összes szükséges drájver. Ha nincs CD, akkor telepítsd az everest nevű programot, és annak a segítségével nézd meg a hangkártyát. A nevét írd be a googliba, és töltsd le a drivert, majd futtasd. A sikeres telepítést a tálván levő kis hangszóró-ikon jelzi.
2012. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

valszeg téged is az kavart meg,hogy azt állítják a win7-ről,hogy ahhoz nem kell külön letöltögetni a meghajtókat,mert a win7 magától fölmegy a netre és lehúz mindent ami kell a gépre,

- na ez nem teljesen igaz,

- keresnék egy vistás meghajtót a hangkártyámhoz,és az már minden bizonnyal jó lesz,és újra lesz hang

2012. febr. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ati Radeon HD 2600 pro videókártyám van és annak a telepítőjén van ez a HDMI audio akármi...feltelepítem és nem történik semmi....jobb alul a tálcán a hang nem piros x-es már,de hang továbbra sincs:S
2012. febr. 21. 12:08
 4/8 A kérdező kommentje:

Alaplapi cd-m ezt írja ha elakarom indítani a telepítést:

Does not supporting this Operating System:WNT_6.1P_MCE

szal ezis szar....

2012. febr. 21. 12:11
 5/8 A kérdező kommentje:
WNT_6.1P_32_MCE ezt írja helyesbítek
2012. febr. 21. 12:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont ilyen helyzetben vagyok én is. A Windows 7 nem telepítette a drivert de nem is jelezte a hiányát, csak hang nincs. A Vista driver amit a CD-vel kaptam nem telepíthető a gépre.
2012. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megoldottam a problémát....Ezt töltsd le feltéve ha ASUS P5PL2-es alaplapod van. AnalogDevices_SoundMAXHD_drv6.10.02.6585 ezzel megy! :)
2012. febr. 27. 08:14
 8/8 anonim válasza:

nekem is ilyen problémám van nem megy a hang mióta windows 7-et raktam a gépere xp-vel ment

mit kellene letöltsek hogy menjen?

2014. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!