Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2,5 hónapos lenovo ideapadom...

2,5 hónapos lenovo ideapadom meghibásodott.2 év gari van rá. Ilyen esetben visszavihetem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

azt vettem észre, hogy egyik nap elkezdtek akadozni a filmek... újraraktam, mindent újratelepítettem, majd azt is észrevettem, hogy csak akkor akad, ha vinyóról fut, ha külsőről, akkor nem.. meg úgy az egész gép szaggat kicsit, tökmindegy, mit csinálok.


szóval gondolom meghibásodott a vinyó. ugye ezt is megcsinálják gariba? nem lehet rajta filmezni, értitek..


meddig tartják bent a gépet? adnak cseregépet?


2012. febr. 20. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez szép. Nyolc éves IBM Thinkpad (kukáztam) tökéletesen működik (videók, Power Point stb. kifogástalanul fut), Ubuntu van rajta. Ez a Lenovo hiába IBM utód, már kinai.
2012. febr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Konfig? Lehet, hogy túlterheled, az a baja. Túlmelegszik.
2012. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 hete folyamatosan? úgy is próbáltam, hogy semmi nem fut.. és nem hdről beszélünk, hanem egy gagyi 300 megás aviról. szóval körbejártam én már ezt. hőmérőt is töltöttem le..
2012. febr. 21. 00:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy a 72 órás csere már nem jöhet szóba. Lehet, hogy gyári hibás, mert 2 és fél hónap alatt nem mehet tönkre pl. egy vadiúj vinyó. Hacsak nem gagyi alkatrészek vannak benne.

Véleményem szerint a videókártya hibás, ha pedig ez integrált, háááát...

2012. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

videókártya? akkor miért van az, hogy külső vinyóról még az óriásméretű atom filmek is szépen futnak, beépített vinyóról meg a kis gagyik sem?


és ennek mindenképp benne kell lennie a garanciába.. vagy megölöm magam.. ne vicceljünk már :(

2012. febr. 21. 23:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen vinyó van benne? Konfigot leírnád?
2012. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen, egy pillanat
2012. febr. 22. 22:29
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez a gép az, itt mindent megtalálsz


[link]


ja, és akkor még drágább is volt.. :( ha nem csinálják meg, én falnak megyek:S

2012. febr. 22. 22:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki gyártotta a vinyót, az nem derül ki ebből, megnéznéd? Valószínűleg az a gyári hibás. Kicserélik, oszt annyi. Még bőven garanciás.
2012. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!